Kondiční jízdy

Kondiční jízdy Praha jsou k dispozici všem zájemcům. Vhodné jsou zejména pro ty řidiče, kteří po dlouhou dobu neřídili automobil, chtějí získat jistotu při řízení, nebo chtějí své řidičské schopnosti zlepšit. Kondiční jízdy mohou využít ti, kdo si plánují koupit nový automobil, nebo se chtějí naučit průjezd konkrétní trasou (např. z domova do práce, k lékaři, do školky, do supermarketu apod.)

Naši lektoři jsou plně flexibilní a připraveni upravit kondiční jízdu tak, aby maximálně vyhovovala vašim potřebám. Jízdy je možné realizovat ve městě za silného provozu, o víkendu za sníženého provozu, za snížené viditelnosti, na dálnici, nebo mimo město na silnicích 1. a 2. třídy.

Kondiční jízdy vždy probíhají po dvou vyučovacích hodinách, tj. 90min.

Jak se objednat na kondiční jízdy?

  1. Vyplňte on-line formulář ZDE.
  2. Vyčkejte na telefonát nebo e-mail od Autoškoly na jedničku.
  3. Domluvte se s Vám přiděleným instruktorem na přesném termínu kondičních jízd.
  4. Zaplaťte cenu dle instrukcí.
  5. Dostavte se na kondiční jízdu a nezapomeňte si řidičský průkaz a pohodlnou obuv.

Kondiční jízda – osobní automobil

Cena kondiční jízdy: 150 kč/vyučovací hodina